Pieteikšanās sacensībām

Pieteikšanās uz katru no PDL posmiem un kvalifikācijas turnīriem notiek elektroniski sūtot pieteikumu uz pdl@paddydarts.lv. Pieteikumā jānorāda PDL posms uz kuru piesakāties, kā arī spēlētāja, kurš piedalīsies sacensībās vārds un uzvārds un tālruņa numurs, lai nepieciešamības gadījumā būtu iespējams sazināties. Pēc pieteikuma saņemšanas Jums tiks nosūtīts apstiprinājums.

Pieteikumi dalībai PDL posmos vai kvalifikācijas turnīros tiks pieņemti ne vēlāk, kā 1 (vienu) nedēļu pirms attiecīgā posma.

Dalības maksa

Dalība turnīrā tiek apstiprināta tikai pēc dalības maksas nomaksas. Dalības maksa vienā posmā vai kvalifikācijas turnīrā ir noteikta 22,00 (divdesmit divi) EUR apmērā no viena dalībnieka. Fināla turnīrā kvalificējušies spēlētāji piedalās bez maksas. 2 (divi) EUR no katras dalības maksas ir paredzēts, lai varētu segt izdevumus saistītus ar Dartconnect rezultātu uzskaites un statistikas apkopošanas risinājuma izmantošanu.

Lai garantētu dalību PDL posmā vai kvalifikācijas turnīrā, tad dalības maksai jābūt nomaksātai ne vēlāk, kā 1 (vienu) nedēļu pirms attiecīgā posma. Dalības maksu otram kvalifikācijas turnīram varēs nomaksāt uz vietas skaidrā naudā.

Dalības maksas ir pārskaitāmas biedrības Šautriņu mešanas sporta klubs “Asās Adatas” bankas kontā.

Veicot dalības maksas apmaksu spēlētājs apstiprina, ka piekrīt sacensību noteikumiem un apņemas tos ievērot.

Norēķinu rekvizīti:

Šautriņu Mešanas Sporta Klubs Asās Adatas
Reģ. nr.: 40008164157
Swedbank A/S, HABALV22
LV26HABA0551032508032

Maksājuma uzdevumā norādiet spēlētāja vārdu uzvārdu un PDL posmu par kuru veicat apmaksu.

Ja spēlētājs neierodas uz turnīru, tad dalības maksa netiek atmaksāta, bet tā tiek izmantota attiecīgā posma balvu fondam.