Marta turnīrus ar uzvaru noslēdz Ilvars Draulis

Pagājušajā ceturtdienā tika aizvadīt Paddy Whelans darts turnīru marta pēdējais posms, kurā kārtējo uzvaru izcīnīja Ilvars Draulis, kurš ar šo uzvaru sev nodrošināja Marta labākā spēlētāja titulu, kā arī kopvērtējuma uzvaru pirmajā ceturksnī.

Uz turnīru bija ieradušies 18 dalībnieki, no kuriem trīs bija jaunpienācēji – Vladimirs Putins, Anna Lukaševiča un Romans Lupandins. Ceram viņus ieraudzīt arī nākamajos turnīros.

Apakšgrupu spēles izvērtās ļoti spraigas, kā arī virkne spēlētāju izcēlās statistikas rādītājos – Ilvars Draulis pabeidza legus ar 17. un 19. šautru, Kirils Staruhins pabeidza legu ar 16. šautru un iemeta vienu 180, Žanis Buklovskis iemeta vienu 180, Jurijs Botvinko pabeidza legu ar 19.  šautru, Arnis Gerners izcēlās ar nobeigumu no 100, Uldis Zeitmanis pabeidza vienu legu ar 15. šautru un izcēlās ar nobeigumu no 118, kas šajā vakarā izrādījās arī augstākais nobeigums, kā arī Mārtiņš Zieds guva vienu 180.

Spēlēs par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Uģis Ādamsons ar 2:0 pārspēja Kristīni Krūku, Ivars Linde ar 2:0 pārspēja Maksimu Barkovski, Sandija Andersone ar 2:0 pārspēja Pēteri Šteinbergu un Uldis Zeitmanis ar 2:0 pārspēja Kirilu Staruhinu. Uldim arī pabeigts legs ar 20. šautru.

Ceturtdaļfinālā Ilvars Draulis ar 3:2 pārspēja Uģi Ādamsonu. Ilvaram nobeigums no 102, bet Uģim legs pabeigts ar 18. šautru. Dmitrijs Blatovs ar 3:0 pārspēja Ivaru Lindi, Jurijs Botvinko ar 3:1 pārspēja Sandiju Andersoni, bet Žanis Buklovskis ar 1:3 piekāpās Uldim Zeitmanim. Uldim arī nobeigums no 116 un pabeigts legs ar 18. šautru.

Pirmajā pusfinālā Ilvars Draulis ar 3:0 pārspēja Dmitriju Blatovu. Ilvaram arī legs pabeigts ar 19. šautru. Otrajā pusfinālā Jurijs spraigā cīņā ar 3:2 pārspēja Uldi Zeitmani.

Spēlē par 3. vietu Uldis ar 3:1 pārspēja Dmitriju un ierindojās 3. vietā. Uldim arī divi legi pabeigti ar 20. šautru.

Fināls arī izvērtās ļoti spraigs, kurā tomēr pārāks izrādījās Ilvars Draulis, kurš ar 3:2 pārspēja Juriju Botvinko.

Ilvars Draulis (56,51) 3:2 Jurijs Botvinko (56,57)

Paddy Whelans 12. posma rezultāti (PDF)

Kopvērtējums

Paddy Whelans 2011 darts reitinga kopvērtējums (PDF)

Sacensības katru ceturtdienu no 20:00 notiek Vecrīgas krodziņa Paddy Whelans telpās. Dāmām šajā turnīrā tiek piedāvāts handikaps 100 punkti katrā legā. Tāpat šautras šeit var uzmētāt arī ikdienā.

Laipni aicināts ikviens interesents, kurš vēlas iemācīties šo lielisko spēli vai arī jau parādīt uz ko ir spējīgs.

Nākamais 13. posms notiks 07. aprīlī pulksten 20:00.