Ievai otrais zelts šajā sezonā

Sestdien 17. martā notika trešais Latvijas reitinga sacensību posms Smitenes Kauss 2012, kur Ieva Brikmane-Buklovska izcīnīja savu otru uzvaru pēc kārtas Latvijas reitinga sacensībās, finālā pārspējot Irēnu Bauze no ŠMK Priekule.

Dāmu konkurencē mūsu klubu pārstāvēja arī Sandija Andersone, kurai arī ir labs rezultāts – 3. vieta. Pusfinālā viņa zaudēja Irēnai Bauze.

Dāmu sacensību rezultāti (PDF)

Kungu konkurence diemžēl nevienam neizdevās tikt tālāk par 1/16 finālu, rezultātā – dalīta 17. vieta Kirilam Staruhinam, Uldim Zeitmanim un Dmitrijam Blatovam. Pārējiem klubabiedriem neizdevās tikt āra no grupas, taču Pēteris Šteinbergs aizcīnījās līdz pusfinālām gandarījumā turnīrā, kur viņš ar 1:2 zaudēja lietuvietim Sigitam Vasilium.

Kungu sacensību rezultāti (PDF)

Kungu gandarījuma turnīrs (PDF)

Bildes no pasākuma var apskatīt LDO mājaslapā: http://www.latviadarts.com/albums/?album=SmiltenesKauss2012

Vairāk informācijas par turnīru:
http://www.latviadarts.com/smiltene-triumfe-ieva-brikmane-buklovska-aigars-strelis-un-rolands-kovalevskis-2/

Nākamas Latvijas reitinga sacensības notiks 7. aprīlī Jēkabpilī, kur norisināsies Jēkabpils Kauss 2012. Cerēsim, ka mūsu kluba kungi spēs uzlabot savu sniegumu.