Kārtēja uzvara Madaram Razma

Ceturtdien tika aizvadīts Paddy Whelans turnīru 11. posms, kur Madars Razma finālā pārspēja Ilvaru Drauli.

Kopā uz turnīru atnāca 18. cilvēki, kas tika sadalīti 6. grupās. Pirmo vietu savās grupās ieņēma Uldis Zeitmanis, Madars Razma, Barnaby Scothern, Ivars Linde, Ilvars Draulis un Žanis Buklovskis. Apakšgrupu spēles statistikas radītājos izcēlās Ainārs Zandersons ar nobeigumu no 117., Madars Razma ar diviem gūtiem 180 un legiem pabeigtiem ar 15. un 18. šautru, Ivars Linde ar nobeigumu no 104 un legiem pabeigtiem ar 17., 20. un 15. šautru un Ilvars Draulis ar gūto 180.

Izslēgšanas spēles statistikas radītajos izcēlās Jānis Pinka ar legu pabeigtu ar 19. šautru, Sandija Andersone ar nobeigumu no 100. un legu pabeigtu ar 18. šautru, Ilvars Draulis ar legiem pabeigtiem ar 19., 18. un 21. šautru, Ivars Linde ar legu pabeigtu ar 21. šautru un Madars Razma ar legiem pabeigtiem ar 19., 19. un 20. šautru.

Pirmajā pusfinālā Ilvars Draulis ar 3:2 pārspēja Jāni Pinku, bet otrajā Madars ar 3:0 pārspēja Žani Buklovski. Madaram legi pabeigti ar 21. un 19. šautru. Spēlē par 3. vietu Žanis ar 3:1 pārspēja Jāni.

Finālā tikās Ilvars Draulis un Madars Razma. Šoreiz stiprāks bija Madars – 3:0. Madaram legi pabeigti ar 16., 17. un 15. šautru.

Ilvars Draulis (63,4) 0:3 (93,94) Madars Razma

Paddy Whelans 11 posma. play-off rezultāti (PDF)

Kopvērtējums

Paddy Whelans 2012 darts reitinga kopvērtējums.

Paddy Whelans 2012 statistika.

Sacensības katru ceturtdienu no 20:00 notiek Vecrīgas krodziņa Paddy Whelans telpās. Dāmām šajā turnīrā tiek piedāvāts handikaps 100 punkti katrā legā. Tāpat šautras šeit var uzmētāt arī ikdienā.

Laipni aicināts ikviens interesents, kurš vēlas iemācīties šo lielisko spēli vai arī jau parādīt uz ko ir spējīgs.

Nākamais 12. posms notiks 29. martā pulksten 20:00.