Andris Mednis pārspēj Uldi finālā

Pagājušajā ceturtdienā tika aizvadīts Paddy Whelans Darts turnīru 15. posms, kur finālā Andris Mednis pārspēja Uldi Zeitmani.

Šoreiz turnīrā piedalījās tikai 13. dalībnieki, starp kuriem bija arī divi jaunpienācēji. Pirmas vietas savās grupās izcīnīja Andris Mednis, Žanis Buklovskis, Sandija Andersone un Ainārs Zandersons. Apakšgrupu spēles statistikas radītājos izcēlās Uldis Zeitmanis ar legu pabeigtu ar 18. šautru, Andris Mednis ar legiem pabeigtiem ar 18., 20. un 21. šautru un nobeigumu no 121 un Dmitrijs Blatovs ar gūto 180 un legiem pabeigtiem ar 19. un 21. šautru.

Izslēgšanas spēles statistikas radītajos izcēlās Andris Mednis ar legu pabeigtu ar 18. šautru, Vladislavs Stebunovs ar gūto 180, Matīss Skabs ar legu pabeigtu ar 21. šautru un Žanis Buklovskis ar legiem pabeigtiem ar 21. un 15. šautru.

Pirmajā pusfinālā Andris Mednis ar 3:0 pārspēja Kirilu Struhinu, bet otrajā – tikai izšķirošajā legā Uldis Zeitmanis pārspēja Žani Buklovski – 3:2. Andrim legs pabeigts ar 21. šautru un Uldim 3. legi pabeigti ar 20. šautru un nobeigums no 100. Spēlē par 3. vietu Žanis ar 3:0 pārspēja Kirilu. Žanim viens legs pabeigts ar 20. šautru.

Fināla tikās Andris Mednis un Uldis Zeitmanis, kuri bija arī ielozēti vienā grupā un arī šoreiz Andris bija parāks – 3:1.

Andris Mednis (54,61) 3:1 (54,56Uldis Zeitmanis

Paddy Whelans 15 posma. rezultāti (PDF)

Kopvērtējums

Paddy Whelans 2012 darts reitinga kopvērtējums.

Paddy Whelans 2012 statistika.

Sacensības katru ceturtdienu no 20:00 notiek Vecrīgas krodziņa Paddy Whelans telpās. Dāmām šajā turnīrā tiek piedāvāts handikaps 100 punkti katrā legā. Tāpat šautras šeit var uzmētāt arī ikdienā.

Laipni aicināts ikviens interesents, kurš vēlas iemācīties šo lielisko spēli vai arī jau parādīt uz ko ir spējīgs.

Nākamais 15. posms notiks 19. aprīlī pulksten 20:00.