Mūsu klubu atbalsta Winmau un Elkor Sports

Jauna nedēļa sākas ar patīkamām ziņām. Esam vienojušies par sadarbību ar Elkor Sports, kas Latvijā pārstāv pasaulē pazīstamu šautru zīmolu Winmau. Turpmāk mūsu turnīros spēlēsim uz kvalitatīvajiem Winmau Blade 5 mērķiem. Kā arī ik pēc 6 mēnešiem mainīsim mērķus, lai spēlētājiem ir komfortabli spēlēt uz kvalitatīviem mērķiem.

Tāpat arī katra mēneša labākajiem spēlētājiem pasniedzam Elkor dāvanu kartes, lai būtu iespējams iegādāties Winmau produkciju Elkor veikalos, bet protams dāvanu kartes var izmantot pēc savām vēlmēm.

Elkor un Winmau no pagājušā gada jau atbalsta arī Latvijas Darts Organizāciju gan ar Winmau Blade 5 mērķiem Latvijas reitinga turnīros gan arī piedāvājot atlaides uz Winmau produkciju Latvijas licencētajiem spēlētājiem.

Mēs paši jau pagājušā gadā pārliecinājāmies par Winmau Blade 5 mērķu kvalitāti un izturību un droši tos varam ieteikt ikvienam.

Paldies Winmau un Elkor par to, ka saskata mūsu kluba perspektīvas un ir gatavi mūs atbalstīt izaugsmes ceļā.

Tiekamies pie mērķa!