Žanim un Ievai bronzas godalgas Bauskas Kausā 2018

2. junijā tika aizvadītas trešās šīs sezonas Latvijas reitinga sacensības Bauskas kauss 2018. Sacensībās kopumā piedalījās 52 kungi, 15 dāmas un 8 jaunieši.

Mūsu klubu šajās sacensībās pārstāvēja devini spēlētāji – Kirils Staruhins, Uldis Zeitmanis, Ieva Brikmane-Buklovska, Aleksandrs Līgotnis, Atis Bialkovskis, Valters Melderis, Denijs Nērings, Zigmunds Krauklis un Žanis Buklovskis.

Teicams starts padevās Žanim un Ievai, kuri spēja izcīnīt bronzas godalgas.

Ieva, dāmu konkurencē, apakšgrupu spēlēs ar 4:3 pārspēja šīs sezonas reitinga līderi Kristīni Mickus un ar 4:1 Anitu Mālderi, bet trešajā spēlē ar 1:4 atzina Birutas Skvireckas pārākumu. Ieva apakšgrupā ieņēma otro vietu un kvalificējās izslēgšanas spēlēm, kur ceturtdalfinālā ar 4:3 tika pārspēta Vita Grebska. Savukārt pusfinālā ar 3:4 tika atzīts nakamās turnīra uzvarētājas Laimas Upenieces pārākums.

Savukārt kungu konkurencē, apakšgrupu spēlēs Žanis ar 4:0 pārspēja Oskaru Kovaļevski un Rihardu Vosuli Griguli un ar 4:3 Uldi Vrubļevski. Žanis apakšgrupā ieņēma pirmo vietu un kvalificējās izslēgšanas spēlēm. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Žanis ar 4:0 pārspēja Arti Burkevicu, astotdaļfinālā ar 4:0 tika pārspēts Raimonds Jankūns un ceturtdaļfinālā ar 4:0 tika pārspēts Ilvars Draulis. Savukārt pusfinālā ar 3:4 tika atzīts Kristapa Mickus pārākums un ieņemta 3. vieta turnīrā.

Vēl no mūsu spēlētājiem 9. vietu ieņēma Uldis Zeitmanis, Valters Melderis un Denijs Nerings. Uldis apakšgrupā izīnīja vienu uzvaru ar 4:1 pār Valdi Sermolu un ar 1:4 piedzīvoja zaudējumu pret Uldi Buļko un ar 3:4 piekāpās citam mūsu kluba spēlētājam Kirilam Staruhinam, kuram tas arī bija vienīgais panākums apakšgrupā. Pateicoties labākai legu attiecībai Uldis ieņēma 2. vietu grupā un kvalificējās izslēgšanas spēlēm kamēr Kirilam 3. vieta un jāspēlē gandarījuma turnīrā. Uldis izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 4:2 pārspēja Jāni Kupši, bet astotdaļfinālā ar 2:4 atzina Laimooņa Nagļa pārākumu. Kirils tikmēr gandarījuma turnīrā ieņēma 9. vietu ar 0:2 atzīstot Raita Gultnieka pārākumu.

Valters savā apakšgrupā ar 4:0 atstāja sausā Zinti Konovu un Gati Brikovu un izslēgšanas spēlem kvalificējās, kā pirmais no savas apakšgrupas. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Valters ar 4:0 pārspēja Oskaru Kovaļevski, bet astotdaļfinālā ar 0:4 atzina nākamā turnīra uzvarētāja Mindauga Barauska pārākumu.

Denijs apakšgrupā ar 3:4 piekāpās Rihardam Tomašickim un ar 4:1 pārspēja Viktoru Klimantoviču. Arī Denijs kvalificējās izslēgšanas spēlēm ieņemot 2 vietu grupā. Izslēgšanas speļu pirmajā kārtā Denijs ar 4:1 parspēja Gati Ozolu. Savukārt astotdaļfinālā ar 0:4 tika atzīts Ulda Buļko pārākums.

Vēl izslēgšanas spēlēm spēja kvalificēties Atis, kurš apakšgrupā ar 2:4 piekāpās Rihardam Slišānam un ar 4:2 pārspēja citu mūsu kluba spēlētāju Aleksandru Līgotni. Arī Aleksandrs ar 2:4 piekāpās Rihardam. Atis kvalificējās izslēgšanas spēlēm, kur pirmajā kārtā ar 1:4 atzina Aigara Strēļa pārākumu. Atim 17. vieta turnīrām. Tikmēr Aleksandrs spēja aizcīnities līdz gandarījua turnīra pusfinālam, kurā ar 0:2 piekāpās Armandam Užulim.

Zigmunds apakšgrupā ar 0:4 piekapās Kristapam Mickum, Ivaram Šķesteram un Sandim Kipenam un tālāk bija jācīnās gandarījuma turnīrā, kur pirmajā kaŗtā ar 2:1 tika pārspēts Zigmārs Zarāns, bet nākamajā ar 1:2 tika atzīts mūsu pašu kluba spēlētāja Aleksandra pārākums.

Bauskas Kauss 2018 rezultāti

Musu kluba spēlētāju ieņemtās vietas

 • 3. vieta – Ieva Brikmane – Buklovska
 • 3. vieta – Žanis Buklovskis
 • 9. vieta – Uldis Zeitmanis
 • 9. vieta – Valters Melderis
 • 9. vieta – Denijs Nērings
 • 17. vieta – Atis Bialkovskis
 • 33. vieta – Aleksandrs Līgotnis
 • 33. vieta – Kirils Staruhins
 • 33. vieta – Zigmunds Krauklis

Mūsu kluba spēlētāji Latvijas reitingā uz 24.06.2018 – dāmas

 • Ieva Brikmane – Buklovska – 9. vieta (16 punkti)

Mūsu kluba spēlētāji Latvijas reitingā uz 24.06.2018 – kungi

 • Žanis Buklovskis – 3 vieta (49 punkti)
 • Uldis Zeitmanis – 5. vieta (43 punkti)
 • Valters Melderis – 9. vieta (27 punkti)
 • Denijs Nērings – 24. vieta (8 punkti)
 • Atis Bialkovskis – 44. vieta (4 punkti)
 • Kirils Staruhins – 44. vieta (4 punkti)
 • Zigmunds Krauklis – 57. vieta (3 punkti)
 • Aleksandrs Līgotnis – 57. vieta (3 punkti)
 • Ralfs Bialkovskis – 65. vieta (2 punkti)
 • Jurijs Botvinko – 65. vieta (2 punkti)

Oskars Konno, Valdislavs Stebunovs un Haralds Trankals pašlaik reitingā nav atzīmējušies.

Nākamās Latvijas reitinga sacensības notiks 4. augustā, kas tiks aizvadīts Saulkrastu Kauss 2018