2022. gada reitinga sacensības ar uzvaru sāk Jānis Kalniņš

Pēc vairāk, kā pusotra gada pārtraukuma esam atsākuši PEPSI Darts 2022 reitinga turnīrus. Uz pirmo posmu bija pulcējušies 15 spēlētāji. Uzvaru finālā izcīnīja Jānis Kalniņš ar 4:0 pārspējot Haraldu Trankali.

Fināls:

Jānis Kalniņš (60,73) 4:0 Haralds Trankals (56,78)

Trešajā vietā ierindojās Rihards Vosulis-Grigulis, kurš spēlē par 3. vietu ar 3:2 pārspēja Kristapu Vērdiņu.

Visas turnīra informācija, spēļu protokoli un statistikas pieejamas Dartconnect portālā.

Dartconnect

Biedrība “Šautriņu mešanas sporta klubs “Asās Adatas”” organizē iknedēļas sacensības šautriņu mešanā.

  • Sacensību norises vieta: Pepsi Centrs, Uzvaras bulvāris 10, Rīga
  • Sacensību norises datums un laiks: katru otrdienu no 19:00 līdz 23:00 (atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem)
  • Sacensību organizators: Biedrība “Šautriņu mešanas sporta klubs “Asās Adatas””, atbildīgā kontaktpersona: Žanis Buklovskis, 26406200, zanis.buklovskis@gmail.com

Izspēļu kārtība

Sacensību norises sistēma atkarīga no dalībnieku skaita par pamatu ņemot LDO sacensību izspēļu noteikumus ar modifikācijām atkarībā no dalībnieku skaita. Sacensībās tiek spēlēts 501 ar parasto sākumu un dubutā sektora nobeigumu. Spēles sācēju nosaka metot pa centru. Sacensībās tiek izspēlētas apakšgrupas un/vai izslēgšanas spēļu tabula. Tiek spēlēts minimums līdz 2 legu uzvarai apakšgrupās un maksimums līdz 6 legu uzvarai finālā.

Citi noteikumi

Sacensības norisinās tikai zaļajā režīmā epidemioloģiski drošā vidē atbilstoši aktuālajiem Epidemioloģiskās drošības pasākumiem un Ārkārtējās situācijas noteikumiem. Sacensībās piedalās un to norises vietā atrodas tikai personas, kurām ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un organizators nodrošinās sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu pārbaudi.