Valters pārliecinoši labākais otrajā turnīrā

Arī uz otro PEPSI Darts 2022 reitinga turnīru posmu ieradās 15 spēlētāji, kuri tika ielozēti piecās grupās pa trīs katrā. Teicamu sniegumu nodemonstrēja Valters Melderis visa turnīra garumā zaudējot tikai divus legus. Un lai gan Valteru nezidevās nofotografēt ar visiem kopā, tad “fotošops” dara brīnumus 😀

Fināls:

Valters Melderis (80,16) 4:0 Jānis Kalniņš (60,46)

Trešajā vietā ierindojās Emīls Džarcāns kurš spēlē par 3. vietu ar 3:1 pārspēja Rihardu Vosuli Griguli.

Visas turnīra informācija, spēļu protokoli un statistikas pieejamas Dartconnect portālā.

Dartconnect

Nākamais posms

Nākamais 3. posms tiks aizvanīts 18. janvārī. Reģistrēšanās turnīram līdz 19:00 un tad sākam spēlēt.

Trešā posma gaitai varēs sekot 18.01. turnīra Dartconnect portālā.

Organizators

Biedrība “Šautriņu mešanas sporta klubs “Asās Adatas”” organizē iknedēļas sacensības šautriņu mešanā.

  • Sacensību norises vieta: Pepsi Centrs, Uzvaras bulvāris 10, Rīga
  • Sacensību norises datums un laiks: katru otrdienu no 19:00 līdz 23:00 (atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem)
  • Sacensību organizators: Biedrība “Šautriņu mešanas sporta klubs “Asās Adatas””, atbildīgā kontaktpersona: Žanis Buklovskis, 26406200, zanis.buklovskis@gmail.com

Izspēļu kārtība

Sacensību norises sistēma atkarīga no dalībnieku skaita par pamatu ņemot LDO sacensību izspēļu noteikumus ar modifikācijām atkarībā no dalībnieku skaita. Sacensībās tiek spēlēts 501 ar parasto sākumu un dubutā sektora nobeigumu. Spēles sācēju nosaka metot pa centru. Sacensībās tiek izspēlētas apakšgrupas un/vai izslēgšanas spēļu tabula. Tiek spēlēts minimums līdz 2 legu uzvarai apakšgrupās un maksimums līdz 6 legu uzvarai finālā.

Citi noteikumi

Sacensības norisinās tikai zaļajā režīmā epidemioloģiski drošā vidē atbilstoši aktuālajiem Epidemioloģiskās drošības pasākumiem un Ārkārtējās situācijas noteikumiem. Sacensībās piedalās un to norises vietā atrodas tikai personas, kurām ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un organizators nodrošinās sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu pārbaudi.