Labdarības turnīrā vācot ziedojumus jauniešu izlasei uzvaru svin Haralds

Uz satoņpadsmito PEPSI Darts 2022 reitinga turnīru posmu ieradās 14 spēlētāji. Šajā turnīrā dalības maksas bija ziedojumi Latvijas jauniešu izlasei startam Eiropas kausā 2022. Kopumā izdevās savākt 170 eiro. Pēc ļoti ilgiem laikiem uzvaru turnīrā svinēja Haralds Trankals, kurš finālā ar 4:2 pārspēja Jāni Kalniņu.

Fināls:

Haralds Trankals (74,22) 4:2 Jānis Kalniņš (72,48)

Trešajā vietā bez cīņas ierindojās Sandis Dūks, jo Rihards Vosulis – Grigulis bija spiest izstāties no turnīra jau pirms pusfināla spēles..

Visa turnīra informācija, spēļu protokoli un statistikas pieejamas Dartconnect portālā.

2022. gada reitings ir papildināts.

Statistika

18. posma augstāko turnīra kopējo vidējo – 65,95 punkti sērijā uzrādīja Haralds, kuram arī augstākais vidējais vienā spēlē 74,21. Savukārt Jānis atzīmējās ar 37 reizes gūtiem 100+ punktiem, bet 140+ punktus desmit reizes guva Haralds. Maksimumus jeb 180 pa divām reizēm guva Sandis un Juris. Ātrākais legs ar 15. šautru Sandim un Anatolijam. Savukārt augstākais nobeigums no 117 ir Ilvaram.

Dartconnect

Nākamais posms

Nākamais 19. posms tiks aizvanīts 10. maijā. Reģistrēšanās turnīram līdz 19:00 un tad sākam spēlēt.

Astoņpadsmitā posma gaitai varēs sekot 10.05. turnīra Dartconnect portālā.

Organizators

Biedrība “Šautriņu mešanas sporta klubs “Asās Adatas”” organizē iknedēļas sacensības šautriņu mešanā.

  • Sacensību norises vieta: Pepsi Centrs, Uzvaras bulvāris 10, Rīga
  • Sacensību norises datums un laiks: katru otrdienu no 19:00 līdz 23:00 (atbilstoši valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem)
  • Sacensību organizators: Biedrība “Šautriņu mešanas sporta klubs “Asās Adatas””, atbildīgā kontaktpersona: Žanis Buklovskis, 26406200, zanis.buklovskis@gmail.com

Izspēļu kārtība

Sacensību norises sistēma atkarīga no dalībnieku skaita par pamatu ņemot LDO sacensību izspēļu noteikumus ar modifikācijām atkarībā no dalībnieku skaita. Sacensībās tiek spēlēts 501 ar parasto sākumu un dubutā sektora nobeigumu. Spēles sācēju nosaka metot pa centru. Sacensībās tiek izspēlētas apakšgrupas un/vai izslēgšanas spēļu tabula. Tiek spēlēts minimums līdz 2 legu uzvarai apakšgrupās un maksimums līdz 6 legu uzvarai finālā.