23 spēlētāji, “Bezsvara stāvoklis” – Valteram

Kuplā 23 spēlētāju pulkā šautriņu metēji 7. novembra vakarā pulcējās Pepsi centrā. Šoreiz starptautisks turnīrs, jo bija ieradies arī viesis no Velsas.

Par patīkamu pārsteigumu parūpējušies regulārie Pepsi darts turnīru apmeklētāji Ainārs un Edgars Barbeji. Šī mēneša labākajie spēlētājiem viņi dāvā balvā savu dzejas krājumu “Bezsvara stāvoklis”. Ja Tu vēlies iegūt šo ekskluzīvo izdevumu, brauc, nāc, skrien vai lien otrdien uz Pepsi centru un cīnies par to!

Brangajā dalībnieku pulkā virs visiem pacēlās un bezsvara stāvokli noķēra Valters Melderis.

Savā grupā Valters iespēja uzmest 2 spēles ar identisku vidējo punktu rādītāju 87,13 gan pret Aināru Barbeju, gan Dāvi Ābolu. Abi pieveikti ar 4:0 un vieta turnīra top 16.

Kazimiers Joniks izniekoja savas iespējas un Valteram droša uzvara 4:0, kaut gan spēles kvalitāte piekliboja. Pēcāk jau atpakaļ pie 80+ vidējiem un ar 4:1 uzveikts Edgars Barbejs. Pusfinālā ar rezultātu 4:1 Valters apbižoja mūsu viesi no Velsas Kevin Lane.

Finālā šoreiz no otras puses nāca pretim Rihards Vosulis – Grigulis. Rihards izslēgšanas spēlēs tika garām Sandim Dūkam ar 4:0 un Jurim Straubergam ar 4:2.

Valters lidināja summas uz vella paraušanu un Rihards gandrīz visos legos darīja to pašu. Tomēr pie 1:2 Rihards neizmantoja iespēju izlīdzināt spēli un Valters to aizveda līdz sev laimīgām beigām 5:1. Valteram finālā, nu jau otro turnīru pēc kārtas, paša un turnīra vienas spēles augstākais vidējais punktu rādītājs – 88,21.

Fināls: Valters Melderis (88,21) 5:1 Rihards Vosulis – Grigulis (75,30)

Trešās vietas spēle starp mūsu viesi Kevin Lane un Juri Straubergu. Šķita, ka abiem mazliet pietrūkst motivācijas pēc zaudētiem pusfināliem, jo spēles kvalitāte nebija tā augstākā. Kad viss noslēdzās pārāks izrādījās Juris ar 4:2.

Bronzas spēle: Juris Straubergs (60,32) 4:2 Kevin Lane (56,76)

Gandarījuma turnīrs šoreiz iespaidīgā 9 dalībnieku lokā. Bija jāspēlē pat top 16 spēle.

Finālā randevu starp Arvīdu Kozlovski un Edvardu Legzdiņu. Dubultie izšķir spēli. Abi spēlētāji ar tiem mocījās… kādam bija jāuzvar un tas šoreiz izrādījās Arvīds.

Gandarījuma turnīra fināls: Arvīds Kozlovskis (35,79) 2:0 Edvards Legzdiņš (35,14)

Statistika

  • Turnīra kopējais augstākais vidējais: 79,97 – Valters
  • Vienas spēles augstākais vidējais: 88,21 – Valters
  • 100+ punkti: 67 – Valters
  • 140+ punkti: 29 – Valters
  • 180 jeb maksimumi: 5 – Valters
  • Ātrākais legs: 13. šautra – Valters
  • Augstākais nobeigums: 139 – Ralfs

Dartconnect

Izslēgšanas spēles

Gandarījuma turnīrs