Valters nepārspēts premier finālturnīrā! Jurim kārtējais panākums pamatturnīrā!

Vai Tu mani dzirdi? Šautriņas jāmet “No sirds uz sirdi”! Paldies mūsu kluba spēlētājam Aināram Barbejam par sava dzejas krājuma dāvāšanu 25. jūnija visu trīs turnīru labākajiem! Premier turnīra spēlētāji noslēdz ceturksni ar finālturnīru, pārējie cīnās par pamatturnīra un gandarījuma turnīra panākumiem.

Atgādinām, ka, sākot ar nākamo turnīru (02.07), spēlēsim pēc jaunā formāta, par to sīkāk lasi:

Jauna iknedēļas Asās Adatas Darts turnīru izspēļu kārtība jau no jūlija

Premier turnīrs

Premier turnīrā piedalījās ceturkšņa top 8 spēlētāji, kuri reitingā bija savākuši visvairāk punktu. Tika izspēlēts uzkrājums kopumā 200 euro vērtībā! Nekādas niekošanās, pa taisno izslēgšanas spēles, lai uzvar labākais! Ranga pirmie četri spēlētāji izsēti, pārējie pielozēti.

Cetrutdaļfināli:

Top 8 cīņās viss notika, kā tam teorētiski bija jānotiek, jeb uzvaras izcīnīja visi izsētie spēlētāji. Žanis Buklovskis ar 6:3 labāks par Edgaru Barbeju. Valters Melderis ar 6:2 pārspēja Adrianu Djačuku. Ralfs Laumanis pamanījās atstāt Sandi Dūku “uz nullītes”. Rihards Vosulis – Grigulis izšķirošajā legā tika pie panākuma pret Edgaru Ziemuli (6:5).

Pusfināli:

Valters Melderis (77,71) 7:3 Rihards Vosulis – Grigulis (69,93)

Spēles sākumā Rihards, metot 120 punktu noslēgumu, iemet D1 nevis D20, kā pieklātos, protams, vēlāk zaudējot legu. Valters dara to, ko prot, – labi met šautriņas. Kaut gan Rihardam brīžiem uzplaiksnī laba spēle, kas ļauj dažus legus aizķert, tomēr par uzvarētāju lieki jautājumi nerodas. Pēdējā legā Rihards vēl “spirinās” un pēc 15 šautriņām gaida uz 40 punktiem, bet Valters lauž legu 14 šautriņās un iekļūst finālā.

Ralfs Laumanis (68,76) 7:0 Žanis Buklovskis (50,36)

Ralfs spēli iesāk ar 15 šautriņu legu. Žanim iespēja izlīdzināt rezultātu jau nākamajā legā, bet dubultie pieviļ. Ralfs turpinājumā stabilāks summās, tiekot jau pie 4:0. Žanim iespēja vienu legu atgūt, bet atkal šautriņas lido secen dubultajiem. Visas spēles garumā Žanim klājas grūti ar lielo punktu gūšanu. Ralfs tiek arī pie spēles atlikušajiem legiem, noformējot “sauso” uzvaru.

Fināls: 

Valters Melderis (84,55) 8:1 Ralfs Laumanis (72,70)

Valters sāk finālu ar diviem 15 šautriņu legiem pēc kārtas. Ralfam summas nekrīt tik labi kā ierasts, un jau drīz rezultāts kļuvis par 4:0 Valtera labā. Ralfs beidzot tiek pie lega 17 šautriņās, rādot, ka negrasās padoties bez cīņas. Tas gan izrādās viņa vienīgais uzvarētais legs spēlē. No atlikušajiem legiem Ralfs tikai vienā tiek pie iespējas uzmest pa dubultajiem. Valteram turnīra labākais legs 13 šautriņās ļauj nokļūt viena lega attālumā no panākuma. Pēdējā legā Ralfa sākums tiek lauzts 18 šautriņās, Valteram gūstot panākumu finālturnīrā!

Pamatturnīrs

Pamatturnīrs pulcē 15 spēlētājus, 5 grupas pa 3 spēlētājiem. Katras grupas divi labākie iekļūst izslēgšanas spēlēs. Tiem, kam nepaveicas izkļūt no grupas, iespēja spēlēt gandarījuma turnīrā 301 DIDO (double in – double out) formātā.

Pusfināli:

Juris Straubergs (57,88) 4:2 Vladilav Zhauniak (57,27)

Juris sāk ar vadību 1:0, kad nospēlēti 3 legi, skatās jau uz 1:2. Vladislav izrāda labu pretestību, bet Jurim padodas veiksmīgāki legi summās, jau ievadot spēli sev labvēlīgā gultnē ar rezultātu 3:2. Vladislav laba iespēja “izvilkt” izšķirošo legu, bet 60 punktu noslēgums nepadodas. Jurim pietiek ar 27 šautriņu legu pret šautrām, lai iekļūtu turnīra finālā.

Māris Grabčiks (55,67) 3:0 Kaspars Maurops (42,93)

Kasparam visas spēles garumā neizdodas atrast “summu pieskārienu”. Māri tas lieki nesatrauc, viņš tikai turpina mest savas šautriņas ar katru legu mazliet labāk. Māris tiek pie trīs legiem pēc kārtas, rezervējot savu vietu finālā ar “tīro” uzvaru.

Bronzas spēle: 

Pie trešās vietas, iztiekot bez cīņas, tiek Valdislav Zhauniak.

Fināls:

Juris Straubergs (58,56) 3:0 Māris Grabčiks (43,08)

Fināla pirmie divi legi gandrīz vai copy-paste. Abi spēlētāji met noslēgumus, bet 29 šautriņās labāks izrādās Juris. Trešajā legā Māris netur līdzi Jura summām, kurš ar 19 šautriņu legu kļūst par turnīra labāko spēlētāju. Mārim jāpagaida vismaz vēl nedēļa, lai tiktu pie pamatturnīra titula.

Gandarījuma turnīra fināls:

Rolands Garonskis (37,15) 3:1 Andrejs Karlsons (30,80)

Spēles sākumā Rolands iečekojas pirmais, bet tik un tā legu izdodas uzvarēt Andrejam. Andrejam turpinās problēmas ar legu iesākšanu (pirmajai šautriņai jābūt dubultajā sektorā). Rolands to izmanto savā labā, uzvarot nākamos divus legus un atrodoties jau viena lega attālumā no uzvaras. Spēles ceturtajā legā Andrejs “ierakstās” uzreiz, tomēr spēli neizdodas pagarināt. Rolanda šautriņa atrod nepieciešamo D1 sektoru un viņš tiek pie gandarījuma turnīra panākuma.

Pamatturnīra reitings

Premier izslēgšanas spēles

Pamatturnīra izslēgšanas spēles

Gandarījuma turnīrs

 

Premier statistika

 • Turnīra kopējais augstākais vidējais: 81,42 – Valters
 • Vienas spēles augstākais vidējais: 84,55 – Valters 
 • 100+ punkti: 54 – Valters
 • 140+ punkti: 19 – Valters
 • 180 jeb maksimumi: 1 – Valters, Adrians
 • Ātrākais legs: 13. šautra – Valters
 • Augstākais nobeigums: 128 – Žanis

Pamatturnīra statistika

 • Turnīra kopējais augstākais vidējais: 56,02 – Juris
 • Vienas spēles augstākais vidējais: 64,02 – Juris
 • 100+ punkti: 26 – Juris
 • 140+ punkti: 6 – Juris
 • 180 jeb maksimumi: 1 –  Ainārs, Juris, Ojārs, Gatis
 • Ātrākais legs: 15. šautra – Ainārs
 • Augstākais nobeigums: 145 – Andrejs

 Premier Dartconnect

Pamatturnīra dartconnect