Valters valda premier turnīrā, Dzintars Baumanis “nosmeļ krējumu” pamatturnīrā

Rikšiem vien, rikšiem vien uz Pepsi centru 20 spēlētāji skrien! Ir otrdienas vakars, 11. jūnijs, laiks mest šautriņas Pepsi darts 2024 turnīros!

Premier turnīrs

Premier turnīrā 4 spēlētāji: Sandis Dūks, Valters Melderis, Rihards Vosulis – Grigulis (visi A divīzija) un Žanis Buklovskis.

Pusfināli:

Rihards Vosulis – Grigulis (70,31) 6:1 Žanis Buklovskis (62,85)

Pirmo legu Rihards notur septiņās sērijās. Nākamajos divos legos Žanis pie noslēguma iespējām tiek, bet dubultie spītīgi nekrīt. Abiem spēlētājiem neizdodas stabili gūt lielos punktus, bet kaut kā pamazām Rihards pamanās iekrāt 5:0 pārsvaru. Žanis nekad nepadodas, mēģina mainīt spēles gaitu un vienu legu atgūst. Rihards tam neļauj kļūt par pagrieziena punktu spēlē, jau nākamjā legā noslēdzot spēli sev par labu.

Fināls: 

Valters Melderis (84,48) 7:2 Rihards Vosulis – Grigulis (78,68)

Pēc pirmā lega muļļāšanās pie dubultajiem (kuru uzvar Valters) Rihards pierakstās finālā ar 15 un 17 šautriņu legiem, liekot Valteram noprast, ka šī spēle nebūs nekāda pastaiga parkā. Valteram gan ir citas idejas, viņš tur metienu un lauž metienu 18 šautriņās. Tam seko skaists 13 šautriņu legs. Rihards “nolej” trīs šautriņas pa dubultajiem, lai apslāpētu Valtera izrāvienu. Tas tā arī netiek apturēts. Pēc Valtera 14 šautriņu lega Rihardam vēl iespēja spēli pagarināt, bet dubultie pieviļ. Valters izrādās spēcīgāks.

Premier turnīra reitings

Pamatturnīrs

Pamatturnīrā 16 spēlētāju loks, tādā izcīnīt uzvaru nav nekāds joks.

Tiem, kam nepaveicas izkļūt no grupas, iespēja spēlēt gandarījuma turnīrā 301 DIDO (double in – double out) formātā.

Pusfināli:

Juris Straubergs (62,63) 3:0 Andris Soroka (45,65)

Ja Juris iesāk pusfināla cīņu ar diviem 100 punktu gājieniem, tad Andris nav noskaņots atpalikt un to sāk ar 109 un 117 punktu gājieniem! Tas noved pie saspringtas lega galotnes, kurā Juris gan pārāks. Pēc sākuma uzrāviena Andrim “buksē” summas un viņš netiek līdzi Jurim. Bez lieka spiediena Juris pieraksta sev nepieciešamos divus legus, iekļūstot turnīra finālā.

Dzintars Baumanis (45,09) 3:2 Vladislav Zhauniak (42,88)

Šautriņas ir tāda interesanta spēle, dažreiz jācīnās pret pretinieku, bet lielākoties jau pašam ar sevi un dēli. Šajā spēlē abi spēlētāji cīnās ar dēli, sevi, pretinieku un galvenokārt dubultajiem. Pēc dramatiskiem pirmajiem legiem Vladislav 2:1 vadība, bet neērtais 2 punktu noslēgums nedodas rokās. Dzintars izmoka uzvaru ceturtajā legā un forsē izšķirošo legu. Iepriekšējā lega neveiksmes šķietami ietekmējušas Vladislav pārliecību un viņš nespēj gūt gana labas summas, lai turētos līdzi Dzintaram, kuram spēles labākais legs īstajā brīdī.

Bronzas spēle: 

Vladislav Zhauniak (39,21) 3:0 Andris Soroka (40,05)

Ko te daudz piebilst, summas abi spēlētāji met diezgan līdzīgi, te viens mazliet labāk, te otrs. Dubultie gan diezgan liela “bēdu ieleja”. Lai gan pa tiem uzmest abi sāncenši dabū gana daudz, Andra šautras spītīgi atsakās lidot nepieciešamajos dubultajos sektoros. Tā nu Vladilav arī tiek pie “sausās” uzvaras un bronzas goda.

Fināls:

Dzintars Baumanis (62,39) 3:2 Juris Straubergs (60,19)

Finālu Juris atver ar 22 šautriņu legu pie pretinieka sākuma. Dzintara atbilde ilgi nav jāgaida, arī viņam legs 22 šautriņās pret šautrām. Juris netiek galā ar 74 punktiem, un Dzintaram jau 2:1 vadība. Nebūtu jau interesanti, ja spēle ātri noslēgtos. Juris uzvar nākamo legu, un spēlētāji gatavi bliezt “uz visu banku”. Dzintaram svarīgākajā legā izdodas atzīmēties ar 180 punktu gājienu. Tas šķietami uzkrauj Jurim pārāk lielu spiedienu, jo nākamjā gājienā viņam 7 punkti… 20 šautriņu legs ļauj Dzintaram gavilēt, kļūstot par šīs otrdienas čempionu.

Gandarījuma turnīra fināls:

Māris Grabčiks (30,46) 3:2 Ojārs Patmalnieks (26,02)

Pēc strauja sākuma Māris dabū pasvīst, lai iesāktu gandarījuma turnīru ar uzvarētu legu. Otrajā legā abiem spēlētājiem problēmas iečekoties, bet, kad tas izdodas, tad Ojāram pa spēkam izlīdzināt spēli, rezultātam vēstot 1:1. Mārim legs 17 šautriņās! Kaut gan no 301, bet tas ir arī ar dubulto sākumu, tātad cienījami. Spēles ceturtajā legā Ojārs ātrāk atver savu kontu, bet Mārim padodas labākas summas un ar 48 punktu noslēgumu viņš pārliecinās, lai nav jāspēlē izšķirošais legs, tiekot pie gandarījuma turnīra panākuma.

Pamatturnīra reitings

Premier izslēgšanas spēles

Pamatturnīra izslēgšanas spēles

Gandarījuma turnīrs

 

Premier statistika

 • Turnīra kopējais augstākais vidējais: 85,98 – Valters
 • Vienas spēles augstākais vidējais: 93,22 – Valters 
 • 100+ punkti: 66 – Valters
 • 140+ punkti: 21 – Valters
 • 180 jeb maksimumi: 3 – Valters
 • Ātrākais legs: 12. šautriņa – Valters
 • Augstākais nobeigums: 121 – Valters
 • Labākais noslēgumu procents: 46% – Valters

Pamatturnīra statistika

 • Turnīra kopējais augstākais vidējais: 59.90 – Juris
 • Vienas spēles augstākais vidējais: 63,70 – Juris
 • 100+ punkti: 30 – Dzintars
 • 140+ punkti: 8 – Dzintars
 • 180 jeb maksimumi: 1 – Dzintars, Juris, Kaspars
 • Ātrākais legs: 16. šautriņa – Juris
 • Augstākais nobeigums: 129 – Juris
 • Labākais noslēgumu procents: 26% – Juris

 Premier Dartconnect

Pamatturnīra dartconnect